دانلود لیست قیمت

بازارآهن مکان تهران - کرکره برقی و درب اتوماتیک پارکینگی و شیشه ای

بازار آهن مکان تهران

بازار بزرگ آهن مکان تهران اولین بازار معتبر در زمینه فروش ، نصب و خدمات تیغه و موتور های کرکره های برقی ، درب اتوماتیک پارکینگی ، درب اتوماتیک شیشه ای و دوربین مدار بسته می باشد. این شهرک صنعتی در قسمت جنوبی تهران بزرگ واقع شده است.

بازار آهن مکان دارای 2400 دهنه کارگاه بوده که حدود 400 دهنه آن در زمینه کرکره های برقی ، درب اتوماتیک پارکینگی و درب اتوماتیک شیشه ای فعالیت دارند . بسیاری از کارخانجات تولید تیغه کرکره برقی و همچنین واردکنندگان موتور و یراق آلات کرکره برقی در این بازار دارای انبار و شعبات فروش می باشند. در این مکان انواع مدل تیغه های کرکره برقی با برند های مختلف موجود می باشد.

بطور رسمی می توان گفت که قیمت کلیه یراق آلات و لوازم کرکره برقی در این بازار تعیین می شود پس شما پس از ارتباط با این مکان می توانید بهترین قیمت ها را در اختیار داشته باشید.

شرکت افرا صنعت در فاز 1 غربی پ 128 این شهرک بزرگ صنعتی دارای کارگاه بوده و در زمینه فروش و نصب تیغه و موتور های کرکره های برقی ، درب اتوماتیک پارکینگی ، درب اتوماتیک شیشه ای و دوربین مدار بسته فعالیت دارد. همچنین انبار پخش این شرکت در این آدرس قرار دارد.

شرکت افرا صنعت به دلیل بزرگ بودن فضای کارگاهی توانسته فضای بزرگ و کاربردی را در زمینه آموزش موارد فوق مهیا کند و این مهم باعث شده که کارآموزان بطور صددرصد تضمینی کار را یاد بگیرند.

شما برای آمدن به بازار بزرگ آهن مکان می توانید از آدرس های زیر اقدام نمایید :

مسیر1 : اتوبان آزادگان-جنب پل صنیع خانی-بازار بزرگ آهن مکان
مسیر2(مترو) : بیرون مترو علی آباد - سوار اتوبوس صنیع خانی غربی شوید. روبروی ایستگاه بازار بزرگ آهن مکان

ارسال نظر

نصب کرکره توسط کارآموزان

جهت نمایش خودکار فایل زیر را دانلود و نصب نمایید دانلود  کارآموزان درحال جوشکاری

جهت نمایش خودکار فایل زیر را دانلود و نصب نمایید دانلود


جهت دانلود فیلم کلیک نمایید
--------------------------

پیوند ها

http://addurl.nu