دانلود لیست قیمت

درباره شرکت نوین گستران افرا صنعت

» درباره شرکت نوین گستران افرا صنعت

شرکت نوین گستران افرا صنعت کار خود را از سال 1383 در زمینه کارهای فنی ، حفاظتی و تاسیساتی با دارابودن افرادی مجرب و متبحر شروع نمود و انواع خدمات تاسیساتی و حفاظتی را به مشتریان گرامی عرضه میداشت. پس از گذشت یکسال شرکت در زمینه فروش سیستم های حفاظتی از قبیل کرکره برقی ، دوربین مدار بسته ، درب اتوماتیک ، آیفون منزل و ... در تهران فعالیت خود را ادامه داد و با توجه به تجربه یکساله خود و همچنین دارابودن تیم فروش و تبلیغات قوی خدمات رسانی قویتر و کاملتری را به مشتریان عزیز ارائه داشت بطوریکه تا هم اکنون شرکت نوین گستران نمایندگان و همکاران متعددی در تهران و شهرستان ها دارد.

بعد از سال 1389 طی تمهیداتی ، بخش آموزش سیستم های حفاظتی که شامل آموزش نصب کرکره برقی ، آموزش نصب درب اتوماتیک ، آموزش نصب دوربین مدار بسته بهمراه انتقال تصویر روی اینترنت ، آموزش نصب دزدگیر اماکن و آشکارسازها بهمراه آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری به شرکت اضافه گردید و کارگاه قوی و با امکاناتی را برای کارآموزان عزیز فراهم نموده و کارها بصورت عملی انجام میشود که نمونه فیلم های کلاس های آموزشی در سایت آمده است.

شرکت نوین گستران با دارا بودن کارشناسان ، تکنسین ها و نصابان مجرب و همچنین با بهره گیری از جدیدتری متدهای روز دنیا ، افتخار این را دارد تا بهترین خدمات را به شما همکاران ، مشتریان و کارآموزان عزیز ارائه دهد.

توجه ما به کیفیت، امنیت، زیبایی کار و همچنین قیمت مناسب بسیار زیاد بوده و در این راستا تلاش زیادی میشود.
ارسال نظر

نصب کرکره توسط کارآموزان

جهت نمایش خودکار فایل زیر را دانلود و نصب نمایید دانلود  کارآموزان درحال جوشکاری

جهت نمایش خودکار فایل زیر را دانلود و نصب نمایید دانلود


جهت دانلود فیلم کلیک نمایید
--------------------------

پیوند ها

http://addurl.nu