دانلود لیست قیمت

مراحل نصب سیم کشی جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی

» مراحل راه اندازی ، سیم کشی و نصب سیستم جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی

جهت نصب و راه اندازی سیستم جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی اتوماتیک در ابتدای امر می بایست یک جلسه را بعنوان کارشناسی اولیه رفته تا اطلاعاتی را برای انتخاب جک درب برقی پارکینگی اتوماتیک و همچنین سلامت درب برداریم .

بهتر است در کلیه این قسمت از کار یک دفتر یادداشت ، سررسید ، لپ تاب و یا هر سیستمی که قابل ثبت برای اطلاعات باشد برای ثبت اطلاعات خود داشته باشید. اطلاعاتی را که باید در جلسه کارشناسی بردارید به قرار زیر می باشد :

مواردی که می بایست در جلسه کارشناسی جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی دو لنگه دقت شود :

تاریخ :

نام و نام خانوادگی :

آدرس :

تلفن :

توضیحات :

سلامت درب از نظر روانی لولا

انتخاب جک درب برقی پارکینگی اتوماتیک دو لنگه : در این مرحله عرض و وزن تقریبی یک لنگه و همچنین تعداد تردد را حساب می کنیم.پ


پس از گذرانیدن مراحل بالا به انجام نصب کار می رسیم.

1 - نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم

2- تکمیل سیم بندی تابلو و تجهیزات سیستم

3- تنظیم یا به اصطلاح ریگلاژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب

4- تست پله به پله ی مراحل باز و بسته شدن درب

5- تنظیم میکرو پروسسور روی حالت عملکرد مطلوب

نحوه ی سیم بندی تابلو و تجهیزات الکتریکی درب های اتوماتیک هر برد الکترونیکی برای راه اندازی نیاز به یک ولتاژ تغذیه مستقیم خاص خود دارد و عامل اصلی حرکت در سیستم درب اتوماتیک موتورالکتریکی می باشد و هر موتورالکتریکی می تواند یک سرعته یا چند سرعته باشد ، چپ گرد یا راست گرد باشد که چگونگی ایجاد هر کدام از این حالات با سیم های ورودی به سیستم موتور درب اتوماتیک مشخص می گردد و تعدادی سنسور از قبیل میکرو سوئیچ ها ، فرستنده و گیرنده های مادون قرمز به محل خود بر روی برد کنترل درب اتوماتیک نصب می گردد.

دستگاه مرکزی جک برقی

نصب درب پارکینگ

در حال حاضر با عرضه  محصولات دربازکن اتوماتیک با برندهای مطرح و با  کیفیت بین المللی از قبیل فادینی ، نایس ، زومر ، پروتکو ، بی اف تی و.... همچنین برندهای با کیفیت مطلوب و کم هزینه تر مانند بتا و.. در خدمت مشتریان گرامی هستیم . شاید شما در هنگام تصمیم به نصب یک سیستم در بازکن اتوماتیک برای درب پارکینگ مورد نظر خود دچار سر در گمی در انتخاب یک برند مطلوب، با کیفیت و به صرفه اقتصادی از میان انواع و اقسام برندهای موجود در بازار شده اید.

این موضوع در کنار اجناس تقلبی یا کپی که به صورت فوق العاده ای شباهت با اجناس اصلی دارند نیز مزید بر علت شده و افراد را بر سر چند راهی انتخاب قرار می دهد. از سوی دیگر کیفیت نصب از دیگر دغدغه های کاربران است. بسیاری از افراد که خود را نصاب سیستم های اتوماسیون در می نامند به صورت تجربی و به نحو یکسان تمامی انواع درها را نصب می کنند غافل از اینکه هر یک از برندها و هر یک از انواع درها یک نحوه و استاندارد نصب مختص به خود را دارند که عدم رعایت آنها باعث کاهش عمر مفید جک ها ، عملکرد نامطلوب و سر و صدای نا متعارف می شود همچنین عدم کیفیت مناسب جوشکاری و تعیین زوایا و نصب ساپورت های مناسب باعث ایجاد آسیب های جدی برای در و سیستم جک ها می شود.

 !!! هشدار !!! نصب غیر اصولی اتوماسیون درب ها حتی به مرغوب ترین جک ها آسیب می رساند.

چگونگی سیم بندی تابلو و تجهیزات الکتریکی درب اتوماتیک هر برد الکترونیکی برای راه اندازی نیاز به یک ولتاژ تغذیه مستقیم خاص خود دارد و عامل اصلی حرکت در سیستم درب اتوماتیک موتورالکتریکی می باشد و هر موتورالکتریکی می تواند یک سرعته یا چند سرعته باشد ، چپ گرد یا راست گرد باشد که چگونگی ایجاد هر کدام از این حالات با سیم های ورودی به سیستم موتور درب اتوماتیک مشخص می گردد و تعدادی سنسور از قبیل میکرو سوئیچ ها ، فرستنده و گیرنده های مادون قرمز به محل خود بر روی برد کنترل درب اتوماتیک نصب می گردد. گاهی یک اتوماسیون ساده و کم هزینه اثرات بسیار مثبتی در افزایش بهره وری هزینه ها، انرژی و زمان بر جا می گذارند. در بازکن اتوماتیک می توان از این دست اتوماسیون ها دانست در نظر بگیرید زمانی که خسته از کار روزانه یا یک سفر طولانی در مقابل در منزل قصد ورود به پارکینگ را دارید یا در هوای سرد، برفی یا بارانی فشردن یک دکمه و باز شدن اتوماتیک در پارکینگ چه میزان لذت بخش است. علاوه بر این کاهش زمان ورود و خروج، کاهش مصرف بنزین و سایر مزایای استفاده از این سیستم ها انتخاب آنها را بسیار منطقی و مطلوب می نماید.


مطالب مرتبط :

»» آموزش حضوری نصب درب اتوماتیک

»»   مراحل راه اندازی ، سیم کشی و نصب سیستم درب اتوماتیک

»» انواع موتور های درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی دولنگه

»» چرا درب اتوماتیک پارکینگی ( بازویی - جکی - دو لنگه ) 

»» قسمتهای مختلف یک پکیج کامل درب بازکن اتوماتیک پارکینگی

»» کاربرد درب های اتوماتیک پارکینگی دولنگه 

»» مدل های مختلف درب بازکن های (جک) اتوماتیک شرکت

ارسال نظر

نصب کرکره توسط کارآموزان

جهت نمایش خودکار فایل زیر را دانلود و نصب نمایید دانلود  کارآموزان درحال جوشکاری

جهت نمایش خودکار فایل زیر را دانلود و نصب نمایید دانلود


جهت دانلود فیلم کلیک نمایید
--------------------------

پیوند ها

http://addurl.nu