دانلود لیست قیمت

چگونه به کلاس های آموزشی اعتماد کنم ؟

» چگونه به کلاس های آموزشی اعتماد کنم ؟

آیا میتوانم نصاب شوم؟ چطور اعتماد کنم؟


این سوال همیشه در ذهن کارآموزاست که آیا صرف این همه هزینه و زمان من را به هدفم می رساند یا نه ؟

بسیاری از کارآموزان از شهرهای مختلف در این کلاس ها شرکت میکنند و این امکان برای کارآموزان وجود ندارد که فضای کارگاهی و کیفیت آموزشی را از قبل مشاهده نمایند . در نتیجه یک شک و گمان در ذهن شما پیش می آید که آیا می توانم در این شرکت یک نصاب بشوم یا نه .

شرکت نوین گستران افرا صنعت راهکارهایی را به شما پیشنهاد می کند تا بتوانید با دید بازتری در این کلاس ها شرکت نمایید . جهت رویت این راهکارها مطالب زیر را مطالعه فرمایید .


1- سوابق شرکتی

مطمئناً سوابق کار یک شرکت معرف قدمت آن می باشد. سوابق کار شرکت ما کارآموزانی هستند که قبلا در کلاسهای ما شرکت کرده اند. لطفاً جهت مشاهده سوابق ما کلیک نمایید .


سوابق شرکتی

2- نمونه پروژه های کارآموزان

برخی از کارآموزان خلاق ما پس از انجام پروژه خود از کار خود عکسبرداری نموده و آنرا از طریق ایمیل برای ما ارسال می کنند و ما هم آنرا در سایت شرکت قرار می دهیم که این امر باعث تبلیغ کاری برای آن کارآموز می شود زیرا مشخصات و شهر ایشان در سایت گذاشته شده و باعث تبلیغ در دید مشتریان می شود. لطفا جهت مشاهده نمونه پروژه های کارآموزان ما کلیک نمایید .


3- نمونه مشاوره به کارآموزان

 تمامی کارآموزان محترم پس از اتمام دوره یک شماره موبایل و یک شماره ثابت و همچنین یک ایمیل داده می شود تا هرجا که به مشکلی برخورد کردند با مسئولین آموزشی ما تماس گرفته تا مشکلشان همان لحظه حل  شود . برخی از مشکلات بصورت تلفنی نمی تواند حل شود و در بعضی از پروژه ها تصاوبر آنها باید رویت گردد تا مسئولین آموزشی ما راهنمایی و مشاوره بهتری از کار داشته باشند. برخی از این عکس های ارسالی را سایت قرار داده ایم تا به سبک کاری ما بیشتر آشنایی پیدا کنید. لطفا جهت مشاهده نمونه مشاوره های ما به کارآموزان کلیک نمایید .


4- تصاویر کارگاه آموزشی شرکت

شرکت ما مفتخر به آموزش شما کارآموزان عزیز در کارگاه مجهز و مجزایی در بازار صنعتی آهن مکان تهران می باشد . لازم بذکر است در مکان دفتری شرایط انجام کارهایی اعم از جوشکاری ، برشکاری ، کار با آهن و تیغه ، دریل کاری ، سیم و داکت کشی  و ... نبوده در نتیجه شرکت نوین گستران افرا صنعت به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال شرکت هایی که دارای مکان دفتری با اسامی مشابه ما هستند ندارد. کارگاه آموزشی ما دارای فضای کاملا صنعتی و فنی است . جهت مشاهده تصاویر کارگاه آموزشی کلیک نمایید.


تصاویر کارگاه آموزشی


5- تسهیلات آموزشی

این شرکت پس از دوره های آموزشی تسهیلاتی را برای کارآموزان عزیز در نظر گرفته که از جمله آن دوباره دیده دیدن کارآموز در صورت نیاز بصورت کاملا رایگان ، در اختیار گذاشتن کامل کارگاه حهت تمرین و دوره چندباره و ... . جهت مشاهده کلیه تسهیلات کلیک نمایید .


لازم بذکر است که تصاویر بیشتری را در روزهای بعدی از کارگاه آمورشی و همچنین پروژه ها و سوابق شرکتی خواهیم گذاشت. در ضمن در مورد انتقال تصویر روی اینترنت بزودی لینکی را اضافه خواهیم کرد که می توانید هم روی موبایل و هم روی اینترنت رایانه ، تصویر قسمتی از کارگاه ما را داشته باشید.


دوره های ما در زمینه آموزش نصب کرکره برقی ، آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگی ، آموزش نصب دوربین مدار بسته بهمراه انتقال تصویر روی اینترنت و موبایل ، آموزش نصب دزدگیر اماکن و آشکارسازها بهمراه آیفون های صوتی و تصویری می باشد .

نصب کرکره توسط کارآموزان

جهت نمایش خودکار فایل زیر را دانلود و نصب نمایید دانلود  کارآموزان درحال جوشکاری

جهت نمایش خودکار فایل زیر را دانلود و نصب نمایید دانلود


جهت دانلود فیلم کلیک نمایید
--------------------------

پیوند ها

http://addurl.nu